Views base url (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Fields
fa: فیلدها

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Link path
fa: آدرس پیوند

en: Display as link
fa: نمایش به صورت پیوند

en: @argument title
fa: عنوان @argument
