Views base url (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: Link text
sv: Länktext

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Link class
sv: Klass för länk

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: Display as link
sv: Visa som länk

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
sv: Du måste lägga till några ytterligare fält till denna visning innan du kan använda fältet. Dessa fält kan markeras som <em>Undanta från visning</em> om du föredrar det. Observera att på grund av ordningen för genereringen kan du inte använda fält som ligger efter detta fält. Om du behöver ett fält som inte visas här kan du ordna om dina fält.
