Views base url (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Fields
it: Campi

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Arguments
it: Parametri

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Link class
it: Classe del link

en: Link title
it: Titolo del link

en: Link path
it: Percorso del link

en: Display as link
it: Visualizza come link

en: @argument title
it: titolo per @argument

en: @argument input
it: inserimento di @argument
