Views base url (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Display as link
eu: Esteka bezala erakutsi

en: @argument title
eu: @argument izenburua
