Views base url (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
