Views Bootstrap (7.x-3.5) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Warning
fy: Warskôging

en: Info
fy: Ynfo

en: <None>
fy: <Gjin>
