Views Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: View
pl: Widok

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Sort
pl: Sortowanie

en: More link text
pl: Tekst odnośnika "więcej"

en: Additional CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Boxes
pl: Pojemniki
