Views Boxes (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: View
nl: Weergeven

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Limit
nl: Limiet

en: Sort
nl: Sorteren

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link
