Views Boxes (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: View
uk: Перегляд

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Boxes
uk: Бокси
