Views Boxes (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: View
ca: Mostra

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Limit
ca: Límit

en: Sort
ca: Ordenació

en: More link text
ca: Text de l'enllaç "més"

en: Additional CSS classes
ca: Classes CSS addicionals
