Views Boxes (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: View
fr: Voir

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Limit
fr: Limite

en: Sort
fr: Trier

en: More link text
fr: Texte du lien "Plus"

en: Additional CSS classes
fr: Classes CSS additionnelles

en: Optional CSS classes that will be added to the top-level div container for this box. Separate them with spaces.
fr: CSS optionnelles qui seront ajoutées au container DIV de plus haut niveau pour cette boîte. Séparez-les par des espaces.
