Views Boxes (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: View
it: Visualizza

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Limit
it: Limite

en: Sort
it: Ordinamento

en: More link text
it: Testo del link Continua
