Views Boxes (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: View
et: Kuva

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Limit
et: Limiit

en: Sort
et: Järjesta

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst
