Views Boxes (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: View
fi: Näytä

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Sort
fi: Järjestä

en: More link text
fi: "Lisää" linkin teksti

en: Additional CSS classes
fi: CSS lisäluokat
