Views Boxes (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: View
hu: Megtekintés

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Limit
hu: Korlát

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: More link text
hu: Tovább hivatkozás szövege

en: Additional CSS classes
hu: Hozzáadandó CSS osztályok

en: Boxes
hu: Dobozok
