Views Boxes (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: View
tr: Görüntüle

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Limit
tr: Sınır

en: Sort
tr: Sırala

en: More link text
tr: Daha fazla bağlantı metni

en: Boxes
tr: Kutular
