Views Boxes (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: View
da: Vis

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Limit
da: Grænse

en: Sort
da: Sortér

en: More link text
da: Tekst på "Mere"-link

en: Additional CSS classes
da: Yderligere CSS-klasser

en: Boxes
da: Bokse
