Views Boxes (7.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: View
es: Ver

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Limit
es: Límite

en: Sort
es: Ordenar

en: More link text
es: Texto del enlace 'más...'

en: Additional CSS classes
es: Clases CSS adicionales
