Views Boxes (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: View
ru: Просмотр

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Limit
ru: Предел

en: Sort
ru: Сортировка

en: More link text
ru: Текст ссылки "Ещё"

en: Additional CSS classes
ru: Дополнительные классы CSS

en: Boxes
ru: Боксы
