Views Boxes (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: View
sv: Visa

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Limit
sv: Begränsning

en: Sort
sv: Sortera

en: More link text
sv: Text för länk "mer"

en: Additional CSS classes
sv: Ytterligare CSS-klasser
