Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: more
gu: વધુ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Role
gu: હોદો

en: People
gu: લોકો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
