Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: more
ku: زیاتر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Field
ku: خانە

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Code
ku: کۆد

en: Role
ku: ڕۆل

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: People
ku: خەڵک
