Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: more
lv: vairāk

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Role
lv: Loma

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: People
lv: Cilvēki

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
