Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
