Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Code
am: ኮድ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Member for
am: አባልነት ለ
