Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha2) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Role
et: Roll

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: People
et: Kasutajad

en: Apply
et: Rakenda

en: Execute
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Delete item
et: Kustuta

en: Modify user roles
et: Muuda kasutaja rolle

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
