Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Code
ml: കോഡ്

en: People
ml: ആളുകള്‍
