Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Code
ug: كود

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: People
ug: ئەزالار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
