Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (42 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نماها

en: URL
fa: نشانی

en: Promoted
fa: ارتقا یافته

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Desc
fa: نزولی

en: Code
fa: کد

en: Role
fa: نقش

en: Node: Type
fa: گره : نوع

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Display fields
fa: نمایش فیلدها

en: People
fa: افراد

en: Apply
fa: تایید

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Offset
fa: جابجایی

en: Delete item
fa: حذف آیتم

en: Execute arbitrary PHP script
fa: اجرای اسکریپت‌های دلخواه PHP

en: Modify user roles
fa: ویرایش نقش‌های کاربر

en: Bulk operations
fa: عملیات دسته جمعی

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
fa: هیچ عملیاتی انتخاب نشده است. لطفا عملیاتی را جهت اجرا انتخاب کنید.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Pass ids as arguments to a page
fa: ارسال شناسه‌ها به عنوان آرگومان به یک صفحه
