Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
