Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha3) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: more
is: meira

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: URL
is: vefslóð

en: Promoted
is: Upphafið

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Code
is: Kóði

en: Role
is: Hlutverk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Member for
is: Meðlimur í

en: People
is: Notendur

en: Apply
is: Virkja

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir

en: - Choose an operation -
is: - Veldu aðgerð -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
