Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: more
mr: आणखी

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Views
mr: याद्या

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: People
mr: लोक
