Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha3) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Field
se: Gieddi

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Member for
se: Miellahttu leamaš
