Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Roles
sr: Улоге

en: Code
sr: Кôд

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте
