Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Role
af: Rol

en: Member for
af: Lid vir

en: People
af: Mense

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
