Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Add roles
bo: འཁྲབ་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་བགོད་པ།

en: Remove roles
bo: འཁྲབ་མཁན་དོར་བ།

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་དོར་བ།

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
bo: ཁ་སྣོན་དང་དོར་བར་བྱེད་པའི་འཁྲབ་མཁན་གདམ་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
