Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Username
br: Anv implijer

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Page
br: Pajenn

en: Member for
br: Ezel abaoe
