Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Views
eo: Vidoj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Member for
eo: Membro dum

en: People
eo: Uzantoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
