Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Views
eu: Bistak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: author
eu: egilea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
