Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Views
gl: Vistas

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Last access
gl: Último acceso

en: Role
gl: Rol

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Member for
gl: Membro durante

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Execute
gl: Executar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
