Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (68 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Views
he: היבטים

en: URL
he: כתובת URL

en: Promoted
he: מקודם

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Desc
he: יורד

en: Role
he: תפקיד

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Node: Type
he: סוג תוכן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: author
he: מחבר/ת

en: People
he: משתמשים

en: Apply
he: החל

en: Execute
he: ביצוע

en: Offset
he: היסט

en: Force single
he: אלץ בודד

en: Delete item
he: מחיקת פריט

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Execute arbitrary PHP script
he: הפעל קובץ script PHP כלשהו

en: PHP script
he: קובץ script PHP

en: Modify user roles
he: שנה תפקידי משתמש

en: Add roles
he: הוסף תפקידים

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
he: בחרו תפקיד אחד או יותר שברצונכם לשייך למשתמשים שנבחרו.

en: Remove roles
he: הסר תפקידים

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
he: בחר תפקיד אחד או יותר להסרה מהמשתמשים הבחורים.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
he: לא בחרת תפקיד להוספה או הסרה.

en: Display operations as
he: הצג פעולות כגון

en: Dropdown selectbox with Submit button
he: תיבת בחירה נפתחת עם לחצן שלח

en: Each action as a separate button
he: כל פעולה כלחצן נפרד

en: Skip confirmation step
he: דלג על שלב האישור

en: Display processing result
he: הצג את תוצאת העיבוד

en: Check this box to let Drupal display a message with the result of processing the selected objects.
he: סמן תיבה זו כדי לאפשר לדרופל להציג מסר עם תוצאת עיבוד האובייקטים שנבחרו.

en: Selected operations
he: פעולות בחורות

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
he: לא נבחרה פעולה. יש לבחור פעולה לביצוע.

en: No rows were processed:
he: לא עובדו שורות:

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
he: ארעה שגיאה בעת עיבוד @operation עם ארגומנטים: @arguments

en: views bulk operations
he: פעולות צובר להיבטים

en: actions permissions
he: הרשאות פעולות

en: Actions permissions
he: הרשאות פעולות

en: Integrates actions with the permission system.
he: משלב פעולות עם מערכת ההרשאות.

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Title contains
he: הכותרת מכילה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Select all !row_count in this view.
he: בחירת כל !row_count השורות בהיבט זה.

en: Select only !row_count in this page.
he: בחירת רק !row_count השורות שבעמוד זה.

en: Select all items on this page
he: בחירת כל הפריטים בדף זה
