Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (109 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Views
hu: Nézetek

en: URL
hu: Webcím

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Desc
hu: Csökk

en: Role
hu: Szerepkör

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Node: Type
hu: Tartalom: Típus

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: author
hu: szerző

en: People
hu: Emberek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Offset
hu: Eltolás

en: Force single
hu: Csak egy érték választható

en: Delete item
hu: Elem törlése

en: 1 row | @count rows
hu[0]: 1 sor
hu[1]: @count sor

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Execute arbitrary PHP script
hu: Tetszőleges PHP szkript végrehajtása

en: PHP script
hu: PHP szkript

en: Modify user roles
hu: Felhasználói szerepkörök módosítása

en: Add roles
hu: Szerepkörök hozzáadása

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
hu: Ki kell választani egy vagy több szerepkört, melyet a kiválasztott felhasználókhoz kell rendelni.

en: Remove roles
hu: Szerepkörök eltávolítása

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
hu: Ki kell választani egy vagy több szerepkört, melyet a kiválasztott felhasználóktól el kell venni.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
hu: Nincs kiválasztva egyetlen szerepkör sem a hozzáadáshoz vagy az elvételhez. Valamit ki kell választani.

en: Display operations as
hu: Műveletek megjelenítése mint

en: Dropdown selectbox with Submit button
hu: Legördülő kiválasztó lista beküldés nyomógombbal

en: Each action as a separate button
hu: Minden akciónak külön nyomógomb

en: Skip confirmation step
hu: Megerősítés mellőzése

en: Display processing result
hu: Feldolgozás eredményének megjelenítése

en: Check this box to let Drupal display a message with the result of processing the selected objects.
hu: Ezt a négyzetet bejelölve a Drupal megjeleníthet egy üzenetet a kiválasztott objektumok feldolgozásának eredményéről.

en: Selected operations
hu: Kiválasztott műveletek

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
hu: Nincs kiválasztott művelet. Ki kell választani egy műveletet.

en: No rows were processed:
hu: Nem volt sor feldolgozva:

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
hu: @operation feldolgozása közben hiba lépett fel az alábbi argumentumok használatakor: @arguments

en: views bulk operations
hu: <em>views bulk operations</em>

en: actions permissions
hu: akciók jogosultságai

en: Actions permissions
hu: Akciók jogosultságai

en: Integrates actions with the permission system.
hu: Az akciókat egyesíti a jogosultsági rendszerrel.

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Enter a URL that the user will be sent to.
hu: A webcím, ahova a felhasználó el lesz küldve.

en: New?
hu: Új?

en: Processed @current out of @total
hu: Kész: @current/@total.

en: ...and <strong>!count</strong> more.
hu: ...és további <strong>!count</strong>.

en: Title contains
hu: A cím tartalmazza

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
hu: <strong>!row_count</strong> lett kiválasztva ezen az oldalon.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
hu: <strong>!row_count</strong> lett kiválasztva ebben a nézetben.

en: Select all !row_count in this view.
hu: Minden !row_count kijelölése ebben a nézetben.

en: Select only !row_count in this page.
hu: Csak !row_count kijelölése ezen az oldalon.

en: Select all items on this page
hu: Az oldal összes tételének kijelölése

en: Select all items on all pages
hu: Minden oldal összes tételének kijelölése

en: Provides a way of selecting multiple rows and applying operations to them.
hu: Lehetőséget biztosít több sor kijelölésére és rajtuk művelet elvégzésére.

en: Type the PHP snippet that will run upon execution of this action. You can use variables <code>$entity</code> and <code>$context</code> in your snippet.
                             Note that it is up to the script to save the $entity once it's done modifying it.
hu: A művelet végrehajtásakor lefutó PHP-kód. Használhatók a <code>$context</code> és <code>$entity</code> változók is. Fontos, hogy a módosítás után gondoskodni kell az utóbbi <code>$entity</code> változó mentéséről.

en: Merge single action's form with the row selection view
hu: Vonja össze az egyedi akció űrlapot a sorkijelölés nézettel.

en: In case only one action is selected *and* this action is configurable, display its action form along with the row selection view.
hu: Ha csak egy akció van kijelölve *és* ez az akció rendelkezik beállítási lehetőségekkel, jelenítse meg az akció űrlapját a sorkijelölés nézettel.

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
hu: Jelölőnégyzet biztosítása sor kijelöléséhez a tömeges műveletekhez.

en: Please select at least one item.
hu: Legalább egy tétel kijelölése szükséges.

en: You may only select one item.
hu: Csak egy tétel jelölhető ki.

en: Pass ids as arguments to a page
hu: Azonosítók argumentumkénti átadása az oldalnak

en: Check this box to restrict selection to a single value.
hu: A kijelölés lekorlátozása egyetlen értékre.

en: Override label
hu: Címke felülírása

en: Line !line
hu: !line sor

en: Check number of results returned by a VBO View
hu: A <em>Views Bulk Operations</em> (VBO) nézetből jövő eredmények számát ellenőrizni kell.

en: View and display
hu: Nézet és megjelenítés

en: Select the VBO view and display you want to check
hu: Az ellenőrzendő <em>Views Bulk Operations</em> (VBO) nézet és megjelenítés kiválasztása

en: Any arguments to pass to the view, one per line.
              You may use token replacement patterns.
hu: A nézetnek átadott argumentumok soronként egyet megadva. Vezérjelek behelyettesíthetők.

en: Minimum number of results
hu: Eredmények minimális száma

en: This condition returns TRUE if the view has at
              least the given number of results.
hu: Ez a feltétel TRUE-val tér vissza, ha a  nézetnek
     legalább a megadott számú eredménye van.

en: Load a list of entities from a VBO View.
hu: Entitáslista betöltése egy <em>Views Bulk Operations</em> (VBO) nézetből.

en: Select the view and display you want to use to
              create a list.
hu: Kijelölhető a listakészítéshez használt nézet és megjelenítés.

en: A list of entities
hu: Entitások felsorolása

en: Execute %label
hu: %label végrehajtása

en: Execute action %label (!key).
hu: %label (!key) akció végrehajtása.

en: Set parameters for %operation
hu: %operation paramétereinek beállítása

en: Perform %operation on @type !entity_id.
hu: %operation végrehajtása @type !entity_id entitáson.

en: Enqueued the selected operation (%operation).
hu: A kijelölt művelet várakozási sorba került (%operation)

en: Skipped %operation on @type %title due to insufficient permissions.
hu: @type típus %title elemén végzett %operation művelet jogosultságok hiánya miatt kihagyva.

en: Performed %operation on @type %title.
hu: %operation művelet végrehajtása megtörtént @type %title tételen.

en: An attempt by user %user to run operation %operation was blocked due to insufficient permissions.
hu: %user felhasználó %operation műveletének futtatása hiányzó jogosultság okán meghiúsítva.

en: Rules component
hu: <em>Rules</em> összetevő

en: Number of entities to load at once
hu: Az egyszerre betöltendő entitások száma.

en: Improve execution performance at the cost of memory usage. Set to '1' if you're having problems.
hu: A teljesítmény javítása több memória felhasználásával. Nehézségek észlelésekor „1”-re kell állítani.

en: Enqueue the operation instead of executing it directly
hu: Műveletek várakozási sorba tétele azonnal végrehatjás helyett.

en: Provide label
hu: Címke megadása
