Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: People
lo: ຄົນ
