Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Views
ps: ليدنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Role
ps: ونډه

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: People
ps: خلک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
