Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Administration
ro: Administrare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Views
ro: Vizualizări

en: Promoted
ro: Promovat

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Desc
ro: Descendent

en: Role
ro: Rol

en: Arguments
ro: Argumente

en: Node: Type
ro: Nod: Tip

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Member for
ro: Membru pentru

en: author
ro: autor

en: People
ro: Persoane

en: Apply
ro: Aplică

en: Execute
ro: Execută

en: Offset
ro: Decalaj

en: Delete item
ro: Șterge item

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Add roles
ro: Adaugă roluri

en: Remove roles
ro: Elimină roluri

en: - Choose an operation -
ro: Alegeți operațiunea

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
