Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
