Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta2) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: more
cs: více

en: Administration
cs: Administrace

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Desc
cs: Sestupně

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Node: Type
cs: Uzel: Typ

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: author
cs: autor

en: People
cs: Uživatelé

en: Apply
cs: Použít

en: Execute
cs: Vykonat

en: Offset
cs: Posun

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Execute arbitrary PHP script
cs: Vykonat libovolný PHP skript

en: PHP script
cs: PHP skript

en: Modify user roles
cs: Změnit uživatelské role

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: item | items
cs[0]: položka
cs[1]: položky
cs[2]: položek

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Please select at least one item.
cs: Prosím, vyberte alespoň jendu položku.

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
cs: Vybrali jste následující <strong>!count</strong>:
