Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta2) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: People
mg: Olona

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
