Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta2) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: author
my: စာရေးသူ

en: People
my: လူများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
