Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
